Tamara Kubová: Poprvé jsem zažila trému. Hlas je obrovská psychická zátěž

Článek publikován 18:22, 03. 03. 2012, 93x přečteno
Zdroj: Denik.cz - Kultura via RSS
Výdělek emailem online

RSSportal.cz (166) - Praha /ROZHOVOR/ – Svého koně – neboli Divokou kartu – má v show TV Nova a Markíza Hlas Česko Slovenska i náš Deník. Už toto neděli večer jej bude zastupovat třiadvacetiletá Tamara Kubová z Prahy, která začala se zpěvem koketovat už v dětství.

- Dnes působí jako vokalistka v hiphopové kapele a mimo to ráda cestuje – což ji taky skoro stálo život. Divoká karta Deníku se tedy divákům představí už tuto neděli. O přízeň koučů zabojuje písní od Alicie Keys.. Více informací o Tamara Kubová: Poprvé jsem zažila trému. Hlas je obrovská psychická zátěž se dočtete kliknutím na zobrazit celé znění článku.

zdroj: xnovinky

Podobné Tamara Kubová: Poprvé jsem zažila trému. Hlas je obrovská psychická zátěž

Poznámka: článek Tamara Kubová: Poprvé jsem zažila trému. Hlas je obrovská psychická zátěž byl převzata se souhlasem majitele zdroje na základě odsouhlasených podmínek. Je-li tento článek nevhodný anebo porušuje zákony ČR či Evropské unie, kontaktujte nás v sekci kontakt. Článek Tamara Kubová: Poprvé jsem zažila trému. Hlas je obrovská psychická zátěž je NÁZOREM autora článku (viz. zdroj) a nemusí být shodný s většinou názorů.
Provozovatel RSSportal.cz se od tohoto článku distancuje.